Vaša zľava

Obývacia stena LINE-S12

WWW.IDPOINT.SK WWW.IDPOINT.SK

Nový produkt

Obývacia stena LINE-S12 Rozbaliť

Obývacia stena LINE-S12 s vitrínou. Stena sa skladá z knižnice, vitríny so 4 sklenenými policami, úložný priestor s 1x výkopnými dverami, 1x sklopnými dverami, otvorenou časťou pre TV. Pod časťou pre TV sa nachádza skrinka so sklopnými dvierkami a pod knižnicou jedna veľká zásuvka.

Viac detailov

Dodáme do 1 - 2 mesiace

Možnosti produktu
Prevedenie

1 107,76 €

s DPH

Nakúpte ešte aspoň za 120,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
Obývacia stena LINE-S12 s vitrínou. Stena sa skladá z knižnice, vitríny so 4 sklenenými policami, úložný priestor s 1x výkopnými dverami, 1x sklopnými dverami, otvorenou časťou pre TV. Pod časťou pre TV sa nachádza skrinka so sklopnými dvierkami a pod knižnicou jedna veľká zásuvka. Všetky dvierka ako aj zásuvky sú osadené kovovými pántmi a zásuvmi so systémom soft closing. Obývacia stena je vyrobená z eko lamino panelov vysokej kvality v prevedení biely lak vysoký lesk s kombináciou lamino v štruktúre dreva dub šedý, dub wengé alebo dub med. Súčasťou zostavy je aj osvetlenie sklenených políc vitríny. Dodávané v demonte.
Výška v cm:207 cm
Dĺžka v cm:280 cm
Hĺbka v cm:43 cm

Napíšte recenziu

Obývacia stena LINE-S12

Obývacia stena LINE-S12

Prijímam

Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky súhlasíte s používaním cookies. Podrobnosti